Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.
Toukokuu 03, 2026, 14:15:45
Etusivu Ohjeet Haku Kalenteri Kirjaudu Rekisteröidy
Uutiset: Ajokauden mahdollisuus lisääntyy päivä päivältä

Pakollisten PHP päivitysten takia sisällön näkyminen vaatii foorumiin kirjautumisen. En jaksa edes yrittää korjausta, koska kirjautumisen jälkeen kaikki toimii ok.

Nyt tarjolla: XS650 Finland kangasmerkit. 3.50 €/kpl plus toimituskulut 27 jo mennyt, enää 23 jäljellä!
XS650 Finland tarroja. 2 euroa kappale. Vielä 10 kappaletta jäljellä.

Spamminkirjoittajien rekisteröintiyritysten aiheuttaman haitan vuoksi jäseneksi pääsee vain erillisestä pyynnöstä:Lähetä tästä viesti.

Viimeksi arkistoon lisätty jytäriartikkeli: custombike_de_4_2014 ja cmm_9_2015

Muista päivittää oman jytärisi vuosimalli http://www.xs650.fi/forum/index.php?topic=44.0

+  www.xs650.fi
|-+  Yleistä
| |-+  Yleistä Keskustelua
| | |-+  Uusi Jytäristi
« edellinen seuraava »
Sivuja: [1] Tulostusversio
Kirjoittaja Aihe: Uusi Jytäristi  (Luettu 2460 kertaa)

An Error Has Occurred!

array_slice(): Argument #1 ($array) must be of type array, false given
km
Guest


Sähköposti
« : Huhtikuu 26, 2008, 14:11:52 »

                      Terve vaan kaikille täältä Turun liepeiltä elikkä Pöytyältä. Hankin n. 1,5 vuotta sitten oman jytärini Turusta MP Saloselta. XS650SE -81. Jos päivät sopii niin tulen näyttämään sitä johonkin yhteistapaamiseen kesällä.  Muuten jos kiinnostaa katsoa niin www.veijojärvioy.fi sivuilla on myytävänä hienon oloinen jytäri. Se oli tänään Turun Sanomissa ja aattelin ettei teille kaikille taida kyseistä lehteä ilmestyä. Kallishan tuo on mutta komea. Tapaamisiin. Kimmo
tallennettu


Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan

MySQL pohjainen foorumi PHP pohjainen foorumi Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Validi XHTML 1.0! Validi CSS!