Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.
Huhtikuu 21, 2026, 04:38:04
Etusivu Ohjeet Haku Kalenteri Kirjaudu Rekisteröidy
Uutiset: Ajokauden mahdollisuus lisääntyy päivä päivältä

Pakollisten PHP päivitysten takia sisällön näkyminen vaatii foorumiin kirjautumisen. En jaksa edes yrittää korjausta, koska kirjautumisen jälkeen kaikki toimii ok.

Nyt tarjolla: XS650 Finland kangasmerkit. 3.50 €/kpl plus toimituskulut 27 jo mennyt, enää 23 jäljellä!
XS650 Finland tarroja. 2 euroa kappale. Vielä 10 kappaletta jäljellä.

Spamminkirjoittajien rekisteröintiyritysten aiheuttaman haitan vuoksi jäseneksi pääsee vain erillisestä pyynnöstä:Lähetä tästä viesti.

Viimeksi arkistoon lisätty jytäriartikkeli: custombike_de_4_2014 ja cmm_9_2015

Muista päivittää oman jytärisi vuosimalli http://www.xs650.fi/forum/index.php?topic=44.0

+  www.xs650.fi
|-+  Yleistä
| |-+  xs650 Techboard
| | |-+  Jytärin lamppu!!
« edellinen seuraava »
Sivuja: [1] Tulostusversio
Kirjoittaja Aihe: Jytärin lamppu!!  (Luettu 2453 kertaa)

An Error Has Occurred!

array_slice(): Argument #1 ($array) must be of type array, false given
Jytä-72
Jytäristi
*
Viestejä: 38


Profiili Sähköposti
« : Joulukuu 27, 2008, 21:36:42 »

Rudilla on myynnissä  jytärin etulamppu ( XS-performance, hinta 69 euroa).Onkohan se museointiin kelvollinen???Sain jenkeistä hommattua alkuperäisen lampunkopan ,mutta kehys ja umpio onkin xs750:n  ja tietysti vähän erilaiset kuin xs650 käykö siihen muuten joku tavallinen umpio?? entä ollaanko tilaamassa tänä vuonna yhteistilauksella osia saksasta??Onnistuin hankkimaan XS2 eurooppamallin esitteen ja siinä sanotaan että XS2 sai myös värillä brilliant red/black???ja siinä on tankista kuva,onkohan tämänvärisiä myös tuotu,en ole koskaan nähnyt missään edes kuvaa??
tallennettu


Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan

MySQL pohjainen foorumi PHP pohjainen foorumi Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Validi XHTML 1.0! Validi CSS!